Deze luxe en eigentijdse villa's met bevoorrecht uitzicht op de golfbaan liggen in Algorfa, een werkelijk schitterende locatie.
Dit exclusieve complex van 6 hightech villa's bestaat uit vrijstaande woningen met 3 slaapkamers en 2 badkamers op twee niveaus, ontworpen om te genieten van een fantastisch uitzicht in een natuurlijke en bevoorrechte omgeving volgens de hoogste normen, met privézwembad, parkeerplaats en aangelegde tuin.
Deze woning bestaat uit drie tweepersoonsslaapkamers met inbouwkasten, twee badkamers (waarvan een en-suite), een moderne volledig ingerichte geïntegreerde keuken en een ruime open woon-/eetkamer met dubbele oriëntatie die het interieur met de buitenruimtes verbindt, wat leidt tot een betegelde tuin met een eigen privézwembad en parkeerplaats.
De villa heeft een grote tuin, terrassen en een privézwembad van 7 x 3 meter. Er is parkeergelegenheid en een ruim terras met panoramisch uitzicht over de omgeving.