Complex met 130 woningen, met twee of drie slaapkamers en twee badkamers, die draaien rond een grote groene zone en een groot zwembad. De ontwikkeling is privé, gesloten naar buiten en heeft alle voorzieningen. Bij alle woningen is een parkeerplaats in de kelder inbegrepen in de prijs, en het is ook mogelijk om ze aan te vullen met een extra opslagruimte in de kelder die apart moet worden gekocht.
Volledig uitgeruste woningen: Screens in beide badkamers, ramen en glas met koudebrugonderbreking, gemotoriseerde rolluiken, compleet verlichtingspakket, badkamermeubels, hoogwaardige keuken, pakket huishoudelijke apparatuur, meubelpakket, complete slaapkamers, enz.
Deze informatie is hier onderhevig aan fouten en maakt geen deel uit van een contract. De aanbieding kan zonder kennisgeving worden gewijzigd of ingetrokken. Prijzen zijn exclusief aankoopkosten.
© 2025 RITAMAR PROPERTIES ● Juridische mededeling ● Privacy ● Cookies ● Web plan
Ontwerp & CRM: Mediaelx
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben uw verzoek met betrekking tot de eigenschap referentie ontvangen:RIC1005. Een van onze agenten neemt zo snel mogelijk contact met u op.
Allereerst bedankt dat je contact met ons hebt opgenomen.
We hebben een aanvraag voor een rapport ontvangen als u de prijs van het onroerend goed met de referentie verlaagt: RIC1005
Bekijk in de tussentijd eens een selectie van vergelijkbare woningen die voor U van belang kunnen zijn:
Vind Uw droomhuis door uw zoekopdrachten op te slaan en wekelijkse emails te ontvangen over nieuwe beschikbare woningen.